ضربه گیرهای لاستیکی سفارشی و ضربه گیرهای لاستیکی شکل

ضربه گیر لاستیکی دیافراگم

ضربه گیر لاستیکی دیافراگم

 

 

ضربه گیرهای لاستیکی سفارشی و ضربه گیرهای لاستیکی شکل

راه حل های بسته بندی صنایع خلیج انواع بمب های لاستیکی از جمله ضربه گیرهای فشرده قالب، ضربه گیرهای پلاستیکی و پای دستگاه را طراحی می کنند که همه آنها به شکل های مختلف و الاستومرها می باشد. هر سوپاپ لاستیکی ساخته شده است سفارشی طراحی شده برای کاربرد خاص خود را برای اطمینان از بهترین راه حل ممکن است.

امکانات ما دارای قابلیت تزریق، فشرده سازی، انتقال و تزریق سیلیکون تزریق مایع است. با توجه به نیازهای سپر لاستیکی شما، صنایع خلیج قادر به طراحی با فرایندهای پس از تولید می باشد.

بومرهای لاستیکی سفارشی کاربرد استفاده و مواد:

 

ضربه گیر های لاستیکی استفاده معمول – بمب های لاستیکی در بسیاری از انواع ساخته شده است که باعث می شود تا چندین محصول مختلف را حل و جابجا کنند.

ضربه گیر های لاستیکی گاهی اوقات به عنوان گیره های عمودی، بمب های محکم، سپر های ساقه، ضربه گیرهای حوض، ضربه گیرهای پیچ و یا ضربه گیرهای ضربه گیر اشاره می شود. با وجود نوع سپر هدف کلی از سپر همان است، یعنی حفاظت از یک محصول، ماشین، یا فرد از آسیب است.

انواع ضربه گیرهای لاستیکی انواع مواد – به عنوان استفاده از تغییرات استفاده، بنابراین ممکن است مواد لاستیکی سپر از ساخته شده است.ترکیبات سپر معمولی عبارتند از: EPDM، Fluorocarbon، Neoprene، نیتریل و سیلیکون. با انتخاب نوع مواد صحیح، می توانید عملکرد و طول عمر سپر را افزایش دهید.

بخوانید: قطعات لاستیکی خلیج فارس

مواد سفارشی سپر – صنایع خلیج به طور منظم با مشتریان ما کار می کند تا ترکیبات سفارشی را برای برآورده ساختن نیازهای خاص برنامه انجام دهد. ما می توانیم توصیه های مواد سپر را براساس نیازهای ضروری، درجه حرارت و اثرات شیمیایی و الزامات گواهینامه مانند صنایع NSF، FDA یا USP کلاس VI انجام دهیم.

سفارشی سازی Rubber Damper طراحی متخصص صنایع خلیج:

تیم ما دارای تجربه فراوان در تولید ضربه گیرهای لاستیکی سفارشی برای انواع برنامه های کاربردی است. مهندسان صنایع خلیج می توانند به مشتریان ما کمک کنند:

• پشتیبانی فنی و مهندسی
• شبیه سازی برنامه
• انتخاب مواد بمب لاستیک
• انتخاب فرآیند قالب گیری لاستیکی

 

2 دیدگاه ها

  1. scr888 download گفت:

    There’s definately a great deal to learn about this topic.
    I really like all the points you have made. https://918.network/downloads/79-download-918kiss-download-918-kiss-download-scr888

  2. دنیا گفت:

    خیلی هم عالی، تسمه نقاله و یا دیافراگم و واشر هم دارید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *