* لطفا آخرین نمونه کارهای ما را در کانال اینستاگرام ما دنبال کنید. * لطفا جهت سفارش و خرید ساعات کاری 20 - 8 در تماس باشید. تسمه تردمیل | صنایع لاستیکی خلیج فارس | قطعات لاستیکی | تسمه نقاله

تسمه تردمیل

تسمه تردمیل

تسمه تردمیل

تسمه تردمیل

صنایع لاستیکی خلیج فارس تولید وساخت انواع تسمه تردمیل در سایز مختلف

تسمه تردمیل در ابعاد مختلف مخصوص کار در باشگاه های ورزشی

تسمه تردمیل در ابعاد مختلف برای مصارف خانگی

نقد و بررسی تسمه تردمیل

تسمه تردمیل بر مبنای ضخامت ،جنس ، و سایز دسته بندی می شود . در تردمیل های خانگی بیشتر از ضخامت1/8 میلیمتر تا 1/4 میلیمتر استفاده می شود که ضخامت 1/6 و 1/8 میلیمتر بهترین گزینه برای تردمیل خانگی می باشد . به دلیل نوع استفاده از تسمه تردمیل رو و پشت تسمه باید از کیفیت جنس و طراحی مناسب برخوردار باشد . روی تسمه از جنس لاستیک می باشد که دارای آج در مدلهای ، لانه زنبوری ،سمباده ( آسفالتی ) و گریپ می باشد . که هر کدام مشخصات خاصی دارند و برای مصارف ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند . ولی به صورت عمومی از نوع لانه زنبوری استفاده می شود . تسمه  تردمیل در قسمت پشت از نوع کتان ، پلی استر و نیمه کتان نیمه پلی استر است که برای تردمیل های خانگی بهتر است از پشت کتان استفاده شود .

تسمه تردمیل بنا به سفارش مشتری که نوع ، جنس ، سایز و ضخامت را مشخص می کند ساخته می شود و امکان تعویض ندارد .

– اندازه گیری تسمه : باید تسمه را از روی تردمیل باز کنید و کاملا روی زمین تحت فشار قرار دهید و طول آنرا اندازه بگیرید و همینطور عرض تسمه هم به آسانی قابل اندازه گیری می باشد . از اندازه گیری تسمه نصب بر روی تردمیل پرهیز کنید چون اندازه درست مشخص نمی شود در برخی موارد اگر اندازه گیری طول تسمه نیم سانتی متر هم اشتباه صورت بگیرد در هنگام نصب تسمه به مشکل خواهید خورد پس در اندازه گیری دقت کنید .

از کجا بفهمیم تسمه باید تعویض شود :

1- به دلیل اینکه تسمه تردمیل کالایی مصرفی می باشد و تاریخ مصرف دارد بعد از مدت 4 تا 6 سال که از تولید این محصول می گذرد خاصیت خود را از دست می دهد و تسمه فاسد می شود و در تسمه های هلندی طول عمر تا 6 سال هم میتواند ادامه داشته باشد پس بنابراین اگر تردمیل استفاده هم نشده باشد بعد از سپری شدن این مدت زمان باید برای سلامتی تردمیل تسمه تعویض شود .

2- اگر تردمیل شما بوی سوختگی ایجاد می کند که این بو شبیه داغ شدن دستگیره قابلمه روی گاز است باید تسمه تردمیل تعویض شود.

3- اگر بافت پشت تسمه یا لاستیک روی تسمه یا محل اتصال مشکل پیدا کرده است باید تسمه تردمیل را تعویض کنید .

چه طور طول عمر تسمه تردمیل بیشتر می شود ? 

سرویس و روغنکاری به موقع باعث می شود طول عمر تسمه تردمیل بیشتر شود

WhatsApp