* لطفا آخرین نمونه کارهای ما را در کانال اینستاگرام ما دنبال کنید. * لطفا جهت سفارش و خرید ساعات کاری 20 - 8 در تماس باشید. خرید تسمه تردمیل | صنایع لاستیکی خلیج فارس | قطعات لاستیکی | تسمه نقاله

خرید تسمه تردمیل

خرید تسمه تردمیل

خرید تسمه تردمیل

خرید تسمه تردمیل

خرید تسمه تردمیل یا نوار تردمیل که یکی از اصلی ترین بخش های دستگاه تردمیل است که با قدرت موتور دستگاه به گردش در آمده و باعث به کارافتادن دستگاه می شود.تسمه تردمیل با هر قدم تحت فشار و ضربه های مکرر قرار می گیرد لذا مقاومت تسمه تردمیل در برابر سایش و کشش از مهمترین نکات قابل توجه در انتخاب تسمه تردمیل می باشد.

برای خرید تسمه تردمیل به یاد داشته باشید که سعی کنید تا نوار نقاله اورجینال را خریداری کنید. خرید تسمه تردمیل اورجینال از مزیت های زیادی برخوردار است. از مزیت های خرید تسمه تردمیل به صورت اورجینال میتوان به اصطکاک بسیار کم، خواص آنتی استاتیک، عمر بیشتر اشاره کرد.

برای خرید تسمه تردمیل میتوانید به صورت حضوری از فروشگاه نسبت به خرید تسمه تردمیل اقدام کنید و یا از فروشگاه های اینترنتی معتبر که تسمه تردمیل یا نوار نقاله به فروش میرسانند، خرید اینترنتی تسمه تردمیل را انجام دهید. خرید اینترنتی تسمه تردمیل از فروشگاه های اینترنتی دارای نماد اعتماد میتواند بسیار بصرفه تر نسبت به خرید حضوری باشد. خرید اینترنتی تسمه تردمیل باعث صرفه جویی در هزینه و همچنین زمان خواهد شد.

مشخصه دیگری که در خرید تسمه تردمیل حائز اهمیت می باشد ضخامت آن می باشد. ضخامت تسمه تردمیل معمولاً از 1.5تا 3 میلیمتر می باشد که ضخامت 1.5 میلیمتر از یک لایه نخ بافته شده مقاوم به کشش و سایش و یک لایه PVC آجدار تشکیل می شود. این نوع تسمه تردمیل به دلیل ضخامت پایین، بیشتر برای دستگاه های ساده خانگی که عرض تسمه آنها تا 40 یا 45 سانتیمتر باشند کاربرد دارد و برای تسمه های با عرض بیشتر می بایست از تسمه های تردمیل با ضخامت بیشتر استفاده کرد.

WhatsApp