* لطفا آخرین نمونه کارهای ما را در کانال اینستاگرام ما دنبال کنید. ورق کلینگریت | صنایع لاستیکی خلیج فارس | قطعات لاستیکی | تسمه نقاله

ورق کلینگریت

ورق کلینگریت

ورق کلینگریت

ورق کلینگریت

ورق کلینگریت بدون ازبست و ورق نسوز کلینگریت یا ورق واشر (Klingerit Sheet) از ترکیب پودر آزبست با رزین های لاستیکی مانند SBR و NBR و NR تولید می گردد که کلینگریت ازبست دار است . به همین دلیل از انعطاف پذیری خوبی برخوردار بوده و با توجه به شرایط محیطی تحمل دمایی بین ۱۰۰- تا ۵۵۰+ درجه سانتی گراد دارد.

ورق کلینگریت نسوز در انواع ساده ، ساده آغشته به گرافیت ، مسلح به سیم ، مسلح به سیم آغشته به گرافیت در دسترس می باشد و بنا بر درخواست با برندهای معروف جهانی از جمله Klinger , Frenzelit , Ferolite , Tesnit , Temac , Hecker و… در دسترس می باشد.

ورق کیلینگریت یکی از راه حل های مطمئن در کاربردهای صنعتی مانند آب بندی فلنج ها ، واشر بخار و … است.

ورق کلینگریت بدون ازبست و ازبست دار مقاومت خوبی در برابر اسیدها و اکثر روغن ها و سوخت ها (بنزین ، گازوئیل) دارد. همچنین ورق واشر کلینگر تحمل فشار تا ۱۰۰ بار (کمیت فشار)

از ورق کلینگریت نسوز در تولید و ساخت واشر و عایق های آب بندی جهت استفاده در حرارت و آتش مستقیم ، بخار ، آب سرد و گرم ، الکل ، روغن ، گاز ، اسید و مواد نفتی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد .

از کاربردهای مهم ورق واشر :

۱-ورق کلینگریت بدون ازبست در صنایع غذایی

۲- در تصفیه خانه آب

۳- واشر سر سیلندر و واشر موتور ماشین و واشر موتور

۴- ورق کلینگریت در سوپاپ ها و پمپ ها

 

WhatsApp