* لطفا آخرین نمونه کارهای ما را در کانال اینستاگرام ما دنبال کنید. * لطفا جهت سفارش و خرید ساعات کاری 20 - 8 در تماس باشید. گسکت اسپیرال | صنایع لاستیکی خلیج فارس | قطعات لاستیکی | تسمه نقاله

گسکت اسپیرال

گسکت اسپیرال

گسکت اسپیرال

گسکت اسپیرال

گسکت که در اصطلاح به آن واشر و یا درزبند نیز گفته می شود، برای آب بند کردن بین دو جسم قرار می گیرد. برای جلوگیری از نشتی در سیستم ها از گسکت (gasket) بین فلنج ها استفاده می شود که با سفت کردن پیچ های فلنج تعادل بین آن ها برقرار می شود. یکی از پر کاربردترین گسکت ها در صنعت گسکت اسپیرال می باشد که از دو لایه اصلی تشکیل می شود یکی از لایه ها معمولا از جنس فولاد ضد زنگ و لایه دیگر بنا به کاربرد آن در صنعت از ازبست، تفلون و یا گرافیت ساخته شده است. این لایه ها با مقطع V شکل به دور هم تابیده شده اند که این عمل باعث می شود گسکت اسپیرال فشار بیشتری را تحمل کند. گسکت اسپیرال از فلز و موادی نرم برای پر کردن لایه ها با ضخامتی یکسان تشکیل شده است و دارای دو نوع رینگ (رینگ داخلی و رینگ خارجی) می باشد که رینگ داخلی باعث آب بندی و جلوگیری از خورندگی فلنج می شود و رینگ خارجی برای جاگیری مناسب در فلنج و نصب با دقت و صحیح استفاده می شود.

گروه صنایع لاستیکی خلیج فارس قادر به تولید انواع گسکت اسپیرال (SPIRAL WOUND GASKETS) از سايز “2/1 تا “60 با فيلر گرافيت و تفلون در کلاس‌های مختلف فشاري ازPSI 150 تا PSI2500 ، طبق استانداردهاي ASME B 16.20 ، API 601 و BS3381 می‌باشد. ضمن آن‌که امكان توليد انواع گسکت اسپیرال با اقطار مختلف تا قطر 5/4 متر با ابعاد خارج از استاندارد و بر اساس نيازهاي خاص مشتري نيز توسط گروه صنایع لاستیکی خلیج فارس ميسر ميباشد .

پارمترهای انتخاب گسکت اسپیرال مناسب:

– مقدار دمایی که گسکت اسپیرال در آن دما کار می کند.
– نوع سیالی که قرار است از داخل خط عبور کند.
– مقدار فشاری که گسکت اسپیرال باید در آن فشار تحمل کند.
– نوع فلنج و تعداد پیچ هایی که قرار است فلنج ها را به هم متصل سازد.
– تعداد دفعاتی که از گسکت استفاده می شود.
– قیمت گسکت

WhatsApp