* لطفا آخرین نمونه کارهای ما را در کانال اینستاگرام ما دنبال کنید. * لطفا جهت سفارش و خرید ساعات کاری 20 - 8 در تماس باشید. گسکت فلزی | صنایع لاستیکی خلیج فارس | قطعات لاستیکی | تسمه نقاله

گسکت فلزی

گسکت فلزی

گسکت فلزی

گسکت فلزی

مجموعه صنایع خلیج فارس به عنوان پیشروترین تولید کننده و ارائه کننده مواد آب بندی صنعتی و گسکت فلزی ، در خط مقدم فناوری های آب بندی قرار دارد.واشرها و گسکت فلزی تولید شده ، در هر کجا که مایعات یا گازها باید به طور ایمن در خطوط لوله و مخازن نگهداری شوند ، یافت می شوند.

واشرها و گسکت فلزی با ایجاد موانع نفوذ ناپذیر بین سطوح جفت گیری از نشت مایعات یا گازها جلوگیری می کنند. از واشرهای استاندارد ورق و فلز گرفته تا واشرهای پلیمری قابل قالب بندی سفارشی را پوشش می دهد. میزان توان تحمل رنج فشاری گسکت فلزی را سایز آنها مشخص می کند و بر این اساس به انواع فشار قوی، معمولی و ضعیف تقسیم بندی می شوند. فلز باعث استحکام و ظرافت واشر می شود و بخش غیر فلزی واشر، آب بندی اجزاء در برگیرنده را تامین می کند.

صنایع خلیج تامین کننده و تولید کننده گسکت فلزی در صنایع نفت، گاز و نیرو بوده و فعال در زمینه فروش گسکت می باشد. شما می توانید برای خرید و دریافت قیمت گسکت فلزی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. گسکت فلزی فضای بین دو فلنج را مملو می کند و با بسته شدن پیچ های فلنج گسکت، عمل آب بندی را انجام می دهد و از نشتی سیالات به بیرون جلوگیری می کند ‌. انواعی از گسکت های فلزی در بازار موجود می باشد که قیمت ارزانی دارند و برای آب بندی مورد استفاده قرار میگیرند . باید توجه داشت باشید که گسکت فلزی با کیفیت و استاندارد را انتخاب کنید . با توجه به حساسیت بالای گسکت فلزی و نوع کاربری آن اگر کیفیت مناسبی نداشته باشد می تواند خسارات جبران ناپذیری داشته باشد . برای اطلاعات بیشتر در زمینه گسکت فلزی تماس بگیرید .

WhatsApp