* لطفا آخرین نمونه کارهای ما را در کانال اینستاگرام ما دنبال کنید. * لطفا جهت سفارش و خرید ساعات کاری 20 - 8 در تماس باشید. گسکت فلنج | صنایع لاستیکی خلیج فارس | قطعات لاستیکی | تسمه نقاله

گسکت فلنج

گسکت فلنج

گسکت فلنج

گسکت فلنج

گسکت فلنج یک درزگیر یا درزبند (Flange Gaskat) مکانیکی می باشد گسکت فلنج به گونه ای طراحی شده تا در فضای خالی بین دو شئ (اتصالات فلنجی) که تحت فشار هوا یا آب هستند قرار گرفته تا از نشتی جلوگیری بعمل آید و به اصطلاح آب بندی گردد. گسکت ها به‌طور معمول از برش موادی که بصورت ورق ها می باشند، تولید می شوند همچون گسکت های مقوایی، لاستیکی، سیلیکونی، فلزی، نمدی، فایبرگلاس و یا پلیمرهای پلاستیکی، گسکت ها در موارد خاص شامل مواد آزبستی نیز می باشد.

گسکت فلنج از جنس فلز ( معمولا فولادهای نرم و آلیاژهای آن ها ) ساخته می شود. گسکت فلنج از رینگ های آهنگری شده (Forged Rings) بوده که در شیار فلنج های RTJ قرار می گیرند. گسکت فلنج معمولا در جاهایی که فشار بالا در سیستم وجود داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرند. آب بندی گسکت فلنج بر اساس تماس فلز ( خود گسکت یا رینگ ) با فلز ( شیار فلنج ) حاصل می شود. در هنگام قرار دادن رینگ در داخل شیار باید دقت شود که شیار عاری از عیب و برجستگی باشد تا به سطح رینگ آشیبی وارد نکند.

WhatsApp