همه چیز درباره ضربه گیر لاستیکی

همه چیز درباره ضربه گیر لاستیکی

 

لاستیک کوچک ارائه می دهد موجودی گسترده ای از بامبو با کیفیت بالا، راهنمایی و پای دستگاه در اندازه ها و اشکال مختلف برای استفاده صنعتی. علاوه بر این، ما توانایی ساخت یک قسمت سفارشی برای برآورده ساختن نیازهای خاص خود را داریم.

بخوانید: ضربه گیر لاستیکی صنعتی

بمب های صنعتی لاستیکی، راهنمایی و پاها در طیف گسترده ای از کاربردها، از جمله الکترونیک، هوا فضا، خدمات بهداشتی، ساخت و ساز، حمل و نقل و دفاع استفاده می شود. لاستیک مؤثر در بازارهای نصب و راه اندازی و جایگزینی قرار می گیرد و موجودی را برای توزیع کنندگان صنعتی نگه می دارد.

 

مواد ضربه گیر لاستیکی

 

ما بومرهای لاستیکی سفارشی، راهنمایی و پای دستگاه را با استفاده از نمرات تجاری SBR، و همچنین Neoprene® 1، EPDM، نیتریل و سیلیکون، از جمله بامپرهای سیلیکون با درجه حرارت بالا، تولید می کنیم. مواد در دسترس در رده تجاری و مشخصات از جمله: NASM، ASTM، AMS، SAE و دیگران است.

بخوانید: ضربه گیر لرزه گیر لاستیکی

در لاستیک کم، ما شهرت را برای تولید قطعات لاستیکی با کیفیت بالا به دست آورده ایم. توجه ما به جزئیات و تعهد به برتری برای هر پروژه، همراه با تجربه و دانش ما از صنایع که ما خدمت می کنیم، اطمینان حاصل کنید که ضربه گیرهای لاستیکی، راهنمایی ها و پاهای دستگاه شما ملاقات یا فراتر از انتظارات شما است. امروز تماس بگیرید تا ببینیم چگونه می توانیم از آن کمک بگیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *